Salon İKSV

Mavi Lale Kart
KAPAT
Mavi Lale Kart

Lale Kart'tan yeni bir üyelik kategorisi: Mavi Lale Kart

Lale Kart ailesine yeni katılan Mavi Lale Kart ile Salon'da sezon boyunca %10 indirimden ve daha birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Vodafone ile 1+1
KAPAT
Vodafone Red

Bir bilet alan Vodafone Red ve Vodafone FreeZone Üyelerine ikinci bilet hediye!

Vodafone Red ve Vodafone FreeZone Üyeleri Salon'da gerçekleştirilen anlaşmalı etkinlikler için bir bilet aldıklarında hediye bir bilet daha kazanıyor. Red'liler "SALON", FreeZone'lular "FZSALON" yazıp 6666'ya SMS göndererek veya Avantaj Cepte üzerinden kampanya şifresi alarak kampanyaya katılabilirler.

Ayrıntılı bilgi

Categories

Müzik Hayvanı Salon’da: In Hoodies / On Your Horizon

who? On Your Horizon and In Hoodies from independent record label Müzik Hayvanı bio On Your Horizon: Eskişehir based, living in İstanbul, makes post-rock. Never drops the quality. Playes with a cello on the stage. Released their latest album ‘Turbulent’ in June. In Hoodies: Appeared suddenly last summer, became everyone’s favourite. Now in Salon with the promotional concert of their debut album, which is produced by Chris Potter, who has also worked with Richard Ashcroft and The Verve before. sound Müzik Hayvanı takes over Salon for a night. tickets Standing 35 TL Student 25 TL

BUY TICKET |
KAPAT
Müzik Hayvanı Salon’da: In Hoodies / On Your Horizon

Oyun Salonu: Özel Kadınlar Listesi

CONTINUE | BUY TICKET |

Gezgin Salon: King Gizzard & The Lizard Wizard

CONTINUE | BUY TICKET |
Gezgin Salon: King Gizzard & The Lizard Wizard